Atraktívna investícia

Galanda

Apartments

INVESTIČNÝ PROJEKT V CENTRE TURČIANSKYCH TEPLÍC

Galanda Apartments je atraktívny investičný projekt v centre Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice, v bezprostrednej blízkosti Spa&Aquapark a 5* hotela Royal Palace. Projekt, ktorý ponúka spojenie investičnej nehnuteľnosti, atraktívnej ceny a zdravotnej starostlivosti pre rezidentov, ale aj možnosť výnosu vďaka bezstarostnému celoročnému zabezpečeniu prenájmu a kompletnej správy nehnuteľnosti.

BENEFITY ZDRAVOTNEJ A KÚPEĽNEJ STAROSTLIVOSTI

Okrem investičnej nehnuteľnosti v atraktívnej lokalite získate s Galanda Apartments aj lukratívne benefity v oblasti zdravotných a kúpeľných služieb: lekárske konzultácie a zvýhodnené podmienky pre čo najlepšie využitie liečivých účinkov turčianskej liečivej minerálnej vody v Spa&Aquaparku vzdialenom len niekoľko krokov, balneo prevádzke kúpeľného hotela Veľká Fatra alebo ostatných zariadeniach a prevádzkach Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice.

ZABEZPEČENIE PRENÁJMU APARTMÁNU A ĎALŠÍCH SLUŽIEB

Využite naše skúsenosti s poskytovaním služieb v hotelierstve a gastronómii. Pre vaše maximálne pohodlie vám ponúkneme možnosť využívať hotelové a kúpeľné služby v kúpeľnom hoteli Veľká Fatra, správcovské služby, ale aj možnosť zabezpečiť prenájom apartmánu v čase, keď ho neplánujete používať. Vďaka termálnej minerálnej liečivej vode môžete celoročne využiť jedinečný Spa&Aquapark, bohatú ponuku liečebných procedúr, kultúrny a spoločenský program organizovaný Zlatými kúpeľmi Turčianske Teplice a tiež široké možnosti na športové vyžitie a zábavu v blízkom okolí.

Prečo je Galanda Apartments atraktívna investícia? Lebo ponúka:

1. Výhodnú cenu

2. Ochranu finančných úspor pred devalváciou a infláciou

3. 30 krát 3-hodinový vstup do Spa&Aquaparku za rok po dobu 3 rokov

4. Možnosť ďalších výnosov z prenájmu apartmánu

5. Nachádza sa v kúpeľnom centre

6. Blízkosť Spa&Aquaparku s liečivou vodou

7. Blízkosť Hotela Royal Palace*****

Apartmány v kúpeľoch = zdravá investícia

Apartmány v projekte Galanda Apartments sú investíciou, ktorá vám okrem benefitov pre vaše zdravie a možnosti zhodnotiť vaše finančné zdroje, ponúka aj možnosť pravidelného výnosu bez akýchkoľvek starostí.

Rastúci záujem o návštevu Zlatých kúpeľov a hotel Royal Palace***** je zárukou vášho budúceho výnosu. Neopakovateľná atmosféra kúpeľného centra, široké možnosti využitia liečivých termálnych prameňov, kultúrny a spoločenský program organizovaný Zlatými kúpeľmi Turčianske Teplice lákajú celoročne veľké množstvo individuálnych návštevníkov, ale aj spoločností, ktoré majú záujem v tomto unikátnom prostredí zorganizovať exkluzívne eventy pre svojich klientov a zamestnancov.

Nekonečné možnosti na turistiku, cyklistiku či zimné športy v lyžiarskych strediskách.

Očarujúca príroda Veľkej Fatry a Malej Fatry v ktoromkoľvek ročnom období.

Pre milovníkov golfu sa v širšom okolí nachádzajú aj golfové ihriská Golf Club Tále.

Bohatý spoločenský a kultúrny program a možnosti organizovania výletov v okolí kúpeľov.

Výhodou investičných apartmánov v Galanda Apartments je aj lukratívna lokalita s množstvom možností na vyžitie v akomkoľvek období – letná aj zimná turistika v očarujúcej prírode Veľkej a Malej Fatry, cyklistika či zimné športy v okolitých lyžiarskych strediskách aj jedinečný Aquapark s termálnou minerálnou liečivou vodou v celoročnej prevádzke. V blízkosti apartmánov sa nachádza aj kúpeľný park, ktorý je národnou kultúrnou pamiatkou.

Aby pre vás nová nehnuteľnosť nebola žiadnou príťažou, Zlaté kúpele Turčianske Teplice vám v prípade vášho záujmu poskytnú kompletné správcovské služby. Zabezpečíme prenájom vášho apartmánu v čase, keď ho neplánujete používať a kompletné hotelové služby – vrátane stravovania v našich zariadeniach či upratovania vášho apartmánu. Záleží len na vás, do akej miery budete apartmán používať vy osobne a do akej miery ho poskytnete na prenájom.

Nesporné prínosy vám prinesú aj benefity zdravotnej a kúpeľnej starostlivosti, ktoré získate s kúpou apartmánu v Galanda Apartments. Špičková lekárska starostlivosť v Zlatých kúpeľoch s množstvom kúpeľných procedúr, relaxácia v podobe masáží či možnosť spojenia zábavy a liečivých účinkov termálnej minerálnej vody v Spa&Aquaparku Turčianske Teplice, to je len niekoľko z benefitov, s ktorými investujete aj do svojho zdravia.

Prečo názov Galanda Apartments?

Projekt nesie názov Galanda Aparments po významnom priekopníkovi moderného umenia na Slovensku, maliarovi, grafikovi a ilustrátorovi Mikulášovi Galandovi, ktorý veľkú časť svojho života pôsobil práve v Turčianskych Tepliciach. V našom kúpeľnom meste stojí aj jeho rodný dom, kde je pre verejnosť sprístupnená galéria so stálou expozíciou jeho diel. Umenie, ktoré dlhé roky tvoril, môžete obdivovať aj pri kávičke a zákusku v kaviarni Café Mikuláš Galanda, ktorá je súčasťou zariadení Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice a nachádza sa len pár krokov od Galanda Apartments, priamo oproti hotelu Royal Palace*****.

Rekonštrukcia liečebného domu

Apartmány Galanda Apartments vznikajú komplexnou rekonštrukciou pôvodného liečebného domu Aqua**, ktorý bol dlhé roky v obľube využívaný kúpeľnými hosťami Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice. Pri rekonštrukcii sú použité najmodernejšie stavebné materiály a techniky, vďaka ktorým sa zabezpečí maximálny komfort a atraktivita apartmánov pre budúcich majiteľov či nájomcov. Vďaka zatepleniu fasády a strechy dosiahne budova po rekonštrukcii vysokú energetickú účinnosť.

Máte záujem alebo otázky?

Kontaktujte nás!