Medical spa

Nový člen skupiny Medical Spa

Medical Spa je zoskupenie služieb a zdravotnej starostlivosti poskytovanej klientom v Zlatých kúpeľoch Turčianske Teplice, nadväzujúce na tradíciu kúpeľníctva v Turčianskych Tepliciach siahajúcu až do roku 1281

Spája ubytovacie zariadenia v kúpeľných hoteloch Royal Palace*****, Veľká Fatra****, v Rezidencii Opera*****, liečebné a kúpeľné služby, INCARE, oddychovú kúpeľnú zónu a relaxačné kúpeľné služby poskytované v Spa&Aquapark do jedného celku. Galanda Apartments sú najnovším členom skupiny Medical Spa a ďalej rozširujú ponuku poskytovaných služieb.

Zlaté kúpele Turčianske Teplice patria k historickým a tradičným miestam kúpeľnej starostlivosti. Liečivú silu turčianskej minerálnej vody na svojom vlastnom zdraví otestovali aj cisári Žigmund Luxemburský či Maximilián Habsburgský. Dnes sú Zlaté kúpele Turčianske Teplice obľúbeným a vyhľadávaným miestom pre modernú medicínsku starostlivosť, vysoko hodnotené služby a nepochybne aj pre lokalitu uprostred nádhernej prírody Slovenska.

Termálna liečivá minerálna voda Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice má širokospektrálne liečivé účinky na množstvo ochorení. Pôsobí blahodarne na pohybové a tráviace ústrojenstvo, choroby močových ciest, urologické, gynekologické, neurologické, onkologické choroby, ale vďaka vysokému obsahu minerálnych látok aj na celkovú regeneráciu organizmu, posilnenie imunity a má relaxačné účinky. Blahodarne liečebne účinky pocítite pri špeciálnych liečebných procedúrach v medicínskej časti Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice.

Samotné centrum Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice tvorí historický luxusný kúpeľný 5* hotel Royal Palace s ikonickou budovou slávneho Royal Bath-u, v ktorej sa nachádza vyvierajúci prameň liečivej termálnej minerálnej vody. Priamo v hoteli môžete ochutnať vynikajúcu kuchyňu v Reštaurácii Sissi. V kúpeľnom hoteli Veľká Fatra sa nachádzajú viaceré spoločenské priestory, reštaurácie, lekárske stredisko a priestory pre liečebné procedúry. Na úroveň služieb hotela Royal Palace nadväzuje Rezidencia Opera, ktorá ponúka luxusné apartmány a slúži zároveň aj ako rozšírenie ubytovacích kapacít hotela Royal Palace.

Relaxačné účinky prírodnej liečivej minerálnej vody využíva vo svojich bazénoch aj SPA & AQUAPARK, ktorý tvorí súčasť modernej destinácie zdravotného cestovného ruchu a je tiež členom skupiny Medical Spa. Pomenovanie Medical Spa zdôrazňuje medicínsky rozmer ponúkaných kúpeľných služieb, teda profesionálnu zdravotnú starostlivosť založenú na najnovších poznatkoch, s využitím najmodernejších diagnostických prístrojov a liečebno-preventívnych postupov. Zvýrazňuje prepojenie jednotlivých kúpeľných služieb v identickom duchu a buduje tak značku modernej destinácie zdravotného cestovného ruchu európskej kvality.

Súčasťou komplexnej skupiny Medical Spa sa stanú aj Galanda Apartments a ponúknu tak rozšírené možnosti ubytovania pre klientelu požadujúcu kvalitné a moderné služby, ktorí si viac ako luxus cenia praktické a moderné zariadenie a bezprostrednú blízkosť zábavného a relaxačného areálu Spa&Aqupark Turčianske Teplice.

Máte záujem alebo otázky?

Kontaktujte nás!